КАБІНЕТ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ


Марії Кравчук

Ударно-хвильова терапія (УХТ)

Ударно-хвильова терапія (УХТ)

Ударно-хвильова терапія відноситься до допоміжних засобів реабілітації метою якої є пришвидшення регенерації пошкоджених тканин та зменшення болю.
Ця методика лікування була розроблена провідними швейцарськими та німецькими медиками та покликана допомогти вилікувати різноманітні захворювання опорно-рухового апарату, які призводять до дегенеративних і трофічних змін у тканинах кісток, хрящів, м’язах, порушень мікроциркуляції та хронічних запалень.
STORZ Masterpuls MP 200 нове покоління радіальних ударно-хвильових апаратів. Біомеханічна стимуляція з d-actor технологією забезпечує пропріцептивний вплив на цнс, покращує взаємодію центральної та периферичної нервової системи. Широко використовується в лікуванні ортопедичних захворювань, больових синдромів.
Focus Shockwave – сфокусовані акустичні хвилі, використовуються переважно при лікуванні глибоких цільових зон. Використовуються для лікування широкого спектра патологій у таких областях, як загоєння кісток, тендинопатія, м’язові тригерні точки/міофасціальні болі, дерматологія, загоєння ран, м’язова спастичність та імпотенція (еректальна дисфункція).
Ми використовуємо вплив апаратів в сукупності з класичними прийомами фізичної терапії, вправами і масажем та отримуємо надвичайно позитивні результати. Такий метод має підтверджений високий терапевтичний ефект і дозволяє швидко відновити тканини людини без їхнього травмування.
Саме в руках фізичного терапевта УХТ забезпечує найбільший ефект, адже безпосередньо в роботі з пацієнтом ми можемо оцінити доцільність його застосування та ефективність. Гарантуємо цілковите зняття напруги, відновлення тонусу та еластичності тканини, а також зникнення больового синдрому!